Konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w latach 2016-2021

 

W roku 2022 Fundacja Ronalda McDonalda w Polsce będzie obchodzić 20-lecie działalności na rzecz poprawy standardów pobytu dzieci i ich rodziców w szpitalu.

 Zagadnienia udziału i współdziałania osób bliskich dziecku w zakresie ochrony zdrowia, w tym szczególnie w procesie leczenia i rekonwalescencji, wymagają poszerzenia poprzez dokonanie analiz naukowych.

Mając to na względzie, z okazji Jubileuszu 20-lecia Fundacji Ronalda McDonalda ogłaszamy ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę doktorską, obronioną w latach 2016 – 2021,
o tematyce obejmującej szeroko rozumiane problemy chorego dziecka i jego opiekunów, podczas całego okresu ich zmagań z chorobą.

Mamy nadzieję, że konkurs przyczyni się do lepszego zrozumienia potrzeb chorego dziecka i jego opiekunów, a także pomoże w upowszechnianiu idei „Aby rodzina mogła być razem”.

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace doktorskie można przesyłać na adres Fundacji do dnia 15.02.2022r.

Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, w zakładce „Wydarzenia”, a także dołączone, jako załączniki.

https://www.frm.org.pl/pl/wydarzenia/konkurs-na-najlepsza-prace-doktorska