Aktualności

Międzynarodowa Konferencja oraz Warsztaty dot. mikropęcherzyków zewnątrzkomórkowych

International Conference and Workshops „Extracellular vesicles in immuno-oncology and medical diagnostics and therapy” 30-31.05

Monday – 30.05 – Lectures

PDF icon poster.pdf448.76 KB

Konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w latach 2016-2021

W roku 2022 Fundacja Ronalda McDonalda w Polsce będzie obchodzić 20-lecie działalności na rzecz poprawy standardów pobytu dzieci i ich rodziców w szpitalu.

Zagadnienia udziału i współdziałania osób bliskich dziecku w zakresie ochrony zdrowia, w tym szczególnie w procesie leczenia i rekonwalescencji, wymagają poszerzenia poprzez dokonanie analiz naukowych.

XXXI Sesja Noblowska

W dniu 14 grudnia 2021 r. o godz.

Doktoranci Studium Medycyny Molekularnej otrzymali stypendium MNiSW dla wybitnych młodych naukowców w 2021 r.

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło wyniki postępowania w sprawie przyznania stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców w 2021 r.

Studium Medycyny Molekularnej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Sekretariat Studium Medycyny Molekularnej został włączony w struktury Działu Obsługi Rady ds. Nauki i Doktorantów.

18 EDYCJA KONKURSU O NAGRODĘ ABB

PDF icon 18.edycja_konkursu_o_nagrode_abb.pdf71.78 KB

Stypendium Naukowej Fundacji Polpharmy

Naukowa Fundacja Polpharmy zaprasza studentów studiów doktoranckich uczelni medycznych i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego do udziału w konkursie o stypendium naukowe.

Doktoranci w obliczu Ustawy 2.0.

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi przewodu doktorskiego i sytuacji doktorantów w Ustawie 2.0 w załączniku zamieszczamy odpowiedźi na najczęściej zadawane pytania opracowane przez Krajową Reprezentację Doktorantów.

PDF icon faq_doktoranci.pdf950.59 KB