18 EDYCJA KONKURSU O NAGRODĘ ABB

PDF icon 18.edycja_konkursu_o_nagrode_abb.pdf71.78 KB

Stypendium Naukowej Fundacji Polpharmy

Naukowa Fundacja Polpharmy zaprasza studentów studiów doktoranckich uczelni medycznych i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego do udziału w konkursie o stypendium naukowe.

Doktoranci w obliczu Ustawy 2.0.

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi przewodu doktorskiego i sytuacji doktorantów w Ustawie 2.0 w załączniku zamieszczamy odpowiedźi na najczęściej zadawane pytania opracowane przez Krajową Reprezentację Doktorantów.

PDF icon faq_doktoranci.pdf950.59 KB

FNP ogłosiła wyniki konkursu START 2020

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła wyniki konkursu START 2020. Nagrodę otrzymały 3 laureatki z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym 2 doktorantki ze Studium Medycyny Molekularnej: Joanna Chmielewska i Anna Sosnowska.

Serdecznie gratulujemy!

Post-doctoral position- KU Leuven, Belgium

PDF icon postdoc_fwo_2020.pdf400.77 KB

Kondolencje

Naszej Kochanej przyjaciółce

Dr Barbarze Lisowskiej-Grospierre

wyrazy współczucia i szczere słowa otuchy w trudnych chwilach po śmierci

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiej Koalicji Medycyny Personalizowanej - Stowarzyszenie oraz Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju serdecznie zapraszamy na V Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej - Innowacyjność, personalizacja i współodpowiedzialność jako podstawy nowoczesnej medycyny.

SZKOLENIE PT: "OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ W OBSZARZE LIFE SCIENCE"

Szanowni Państwo,

Zaprszam do wzięcia udziału w dodatkowym szkoleniu.